Zlatovská 17,Trenčín , mobil: +421 905 633 171
FotoStory.sk PEČIATKY

Doofisu blog

Staršie články

Kúpiť alebo prenajať tlačiareň do kancelárie? Zistite, čo je pre vás výhodnejšie

Kľúčovou výbavou každej kancelárie je tlačiareň. Niekde postačí atramentová multifunkcia, ktorá spoľahlivo vytlačí niekoľko prezentácií týždenne. Väčšina ofisov sa však spolieha na omnoho väčšie, a taktiež výkonnejšie zariadenia – laserové tlačiarne alebo multifunkcie. Sú skvelým pomocníkom, dokonca aj pre viacero kancelárií alebo open space office.

Čítať ďalej
Pokuty za eKasu sa odďaľujú

Pokuty za eKasu sa odďaľujú

Šibeničný termín pre väčšinu podnikateľov prišiel opäť raz rýchlejšie, než všetci očakávali. Povinnosť zaviesť a používať systém eKasa od 1.7.2019 však trochu zvolňuje tempo a najmä prísne sankcie za jej nedodržanie.

Čítať ďalej

Ten správny stroj pre Váš office

Vo väčších kanceláriách alebo firmách, ktoré riešia reprografické služby vo vlastnej réžii, je ten správny stroj na tlač a kopírovanie skutočne kľúčovým doplnkom. Ak si vyberiete správne, môžete ušetriť zamestancom množstvo času, ktorý by inak obetovali čakaním alebo obsluhou pomalej a neefektívnej kopírky.

Čítať ďalej

Leto v offise si treba naplánovať. Poradíme vám ako na to!

Leto už naplno dorazilo určite aj k vám… Väčšina si možno prečíta tieto riadky práve na dovolenke alebo vo chvíli, kedy očami posúva dni v kalendári. Sú však aj takí, ktorí sa pri odpovedi na otázku “kam plánujete ísť tento rok na dovolenku” iba obšívajú a väčšinou odpovedajú neisto. 

Čítať ďalej

Nízkonákladové a dômyselné zariadenie? Vyskúšajte Sharp MX-C304W

Značka SHARP si na trhu s kancelárskymi riešeniami pre tlač, kopírovanie a ostatné dokončovacie práce urobila svoju cestičku. Okrem toho, že ponúka osvedčené riešenia, nezaháľa ani v oblasti inovácií. Neustále sa snaží zlepšovať svoje zariadenia tak, aby skutočne prinášali efektívnu prácu v kancelárii z každého možného uhľa pohľadu.

Čítať ďalej

Čo je to eKasa a ako na ňu prejdem?

Ak ste predajcom alebo poskytujete služby, s pojmom eKasa ste sa najskôr už stretli. Ak si však nie ste istý najmä tým, či sa vás strašiak menom eKasa týka, prečítajte si nasledujúci článok, v ktorom vám objasníme všetko potrebné a odpovieme na základné otázky.

Čítať ďalej