Zlatovská 17,Trenčín , mobil: +421 905 633 171
FotoStory.sk PEČIATKY

DOOFISU – o nás alebo prečo sme pre vás to najlepšie riešenie

Dnes je trh presýtený ponukou služieb a produktov, v ktorej sa zákazník často stráca. Možno ste i vy zachytili spoločnosť s nápaditým názvom DOOFISU. Pýtate sa, kto je za ňou a čo všetko vám môže pod týmto názvom ponúknuť? Ak ste firma alebo svoju prácu vo veľkej miere spájate s kanceláriou, zbystrite pozornosť. Práve vy totiž môžete v DOOFISU nájsť spoľahlivého partnera, vďaka ktorému pobeží vaša práca v office ako hodinky.

Nováčik s bohatou históriou. Ako sa zrodilo DOOFISU

Značka, za ktorou stoja skúsenosti

Hoci by sa to na prvý pohľad mohlo zdať, DOOFISU nie je na scéne nováčikom. Za jej oponou stojí skúsený Andrej Laco, ktorý sa printu a kancelárskym riešeniam venuje už od roku 1999. Vytvoril značku FotoStory, ktorá sa venuje reprografickým službám a fotoproduktom a je i poskytovateľom služieb ako napríklad tlač, kopírovanie či finalizácia dokumentov. Tieto poznatky znásobil a premenil na skúsenosti za vyše 20 rokov.

Ako však sám často vraví, netreba zaspať na vavrínoch.

Za ten čas, ako sa postupne vyvíjali reprografické služby a technológie na výrobu personalizovaných darčekov s vlastnou fotografiou, vyvýjala sa aj vízia v Andrejovom biznis pláne. Cieľ bol jasný – poskytovať čo najkvalitnejšie služby jednoducho a efektívne pre každého, kto ich potrebuje.

A práve to bol jeden z dôvodov, prečo sa rozhodol na svetlo sveta uviesť spoločnosť DOOFISU.

Komplexné služby od fotokalendára až po multifunkciu na prenájom či eKasu

Ako sa po čase ukázalo, vyčleniť osobitný priestor pre potreby firiem a kancelárií, bol správny krok. Hoci pod názvom FotoStory a Doofisu nájdete na čele vedenia jedného človeka, táto skutočnosť nie je na škodu. Práve naopak. Bohaté skúsenosti a práca so zákazníkmi za vyše dvadsať rokov vybudovali obe spoločnosti v úspešný výsledok, ktorého obrazom sú dnes.

Stoja na hlavných pilieroch – ústretovom zákazníckom servise, individuálnom prístupe a efektívnych riešeniach.

DOOFISU sa tak stáva lídrom vo svojom segmente, kde je pre vás pripravený skvelý tím odborníkov, ktorí vyriešia vaše požiadavky v oblasti predaja, prenájmu a dokonca i servisu tlačiarní, multifunkčných zariadení a eKasy.

 

Aby sme boli silným partnerom, vyberáme tých najlepších

Stabilné a overené značky

Skôr, než do portfólia našich produktov zaradíme nejakú značku, dôkladne si overíme všetky jej benefity a konkurenčné výhody. Pretože to sú tie najdôležitejšie ukazovatele, vďaka ktorým môžeme ponúknuť našim klientom to najlepšie, čo trh prináša.

Z toho dôvodu je DOOFISU autorizovaným predajcom značky Sharp a jej inovatívnych riešení. Ľavou zadnou vám tak najlepšie poradíme, aký stroj je pre vašu kanceláriu najvhodnejší.

S predajom tých najlepších riešení nezaostávame ani v nových riešeniach registračných pokladníc – eKasa. Ak práve začínate podnikať, na našom blogu nájdete hneď niekoľko tipov, čo je ekasa a akú si zvoliť práve pre svoj biznis. V sortimente stabilne ponúkame overené a najmä dostupné zariadenia s kompletným poradenstvom, ktoré vám môže ušetriť hodiny či dokonca niekedy i dni práce.

Keď individuálny prístup nie je len otrepané klišé

Vaše požiadavky nás zaujímajú. Dokonca i čosi viac. Povedzte nám o vašej práci všetky potrebné informácie a my zaručene nájdeme riešenie, ktoré pomôže rozbehnúť váš biznis tým správnym smerom a zároveň nezruinuje vašu peňaženku. Potrebujete kvalitnú tlačiareň, spoľahlivú multifunkciu alebo zariadenie, ktoré splní aj tie najnáročnejšie požiadavky vášho open space office-u? S nami sa dokonca nemusíte obávať ani demolačných počiatočných nákladov. Stačí si pozrieť atraktívne možnosti prenájmu. Vašu zmluvu upravíme na mieru tak, aby ste mohli výhody zariadenia využívať dokonca bez starostí o spotrebný materiál.

Komplexné služby pre váš office

Aby sme mohli našim klientom poskytovať čo najširšie služby, zameriavame sa na to podstatné. Previazanosť jednotlivých segmentov, v ktorých sa zároveň neustále vzdelávame a vsádzame na inovatívne metódy.

V momente, keď digitálna tlač bez kompromisov poskytla nové a účinné riešenia v oblasti reprografických služieb, pustili sme sa do tejto výzvy s otvorenou mysľou. Tak, aby sme mohli pretaviť všetky jej výhody na dostupné a najmä efektívne riešenia pre našich zákazníkov.

Prvotriedne výtlačky, nové možnosti potlače a úsporné riešenia sa tak stali základom, na ktorom Andrej Laco postavil dva stabilné produkty.

V ich centre stojí to najpodstatnejšie…Spokojný zákazník.

S elánom a chuťou na nové výzvy a neustále širšiu sieť služieb tak DOOFISU vytvára novú líniu spoľahlivého partnera pre každú kanceláriu a biznis, ktorý chce uspieť.

“Čas je dôkazom všetkého, lebo čas je nekonečno. Len ľudia si ho ohraničili pomocou čísel, pre mňa je na prvom mieste kvalitný produkt a stopercentne odvedená služba. Či už pred dvadsiatimi rokmi, alebo o ďalších dvadsať rokov.”

 Andrej Laco, founder FotoStory a Doofisu

 

ZAUJÍMA MA VIAC O DOOFISU