Zlatovská 17,Trenčín , mobil: +421 905 633 171
FotoStory.sk PEČIATKY

Nízkonákladové a dômyselné zariadenie? Vyskúšajte Sharp MX-C304W

Značka SHARP si na trhu s kancelárskymi riešeniami pre tlač, kopírovanie a ostatné dokončovacie práce urobila svoju cestičku. Okrem toho, že ponúka osvedčené riešenia, nezaháľa ani v oblasti inovácií. Neustále sa snaží zlepšovať svoje zariadenia tak, aby skutočne prinášali efektívnu prácu v kancelárii z každého možného uhľa pohľadu.

 

 

Hľadáte aj vy do svojej kancelárie, recepcie či open office-u zariadenie, ktoré sa ľahko ovláda a navyše zníži doterajšie náklady na prevádzku kopírovania či tlače? V tom prípade máme pre vás horúci tip – SHARP MX-C304W.

 

Zariadenie, ktoré skutočne počúva vaše potreby

Čakať na vytlačenie dokumentov niekoľko desiatok minút, či dokonca dlhšie, dokáže negatívne ovplyvniť vašu prácu. Ak sa navyše tlačové úlohy nakopia a niečo sa skomplikuje, neostáva vám iné, než svoj pracovný režim neustále prispôsobovať zariadeniu, ktoré by naopak malo slúžiť vám. Multifunkčná tlačiareň (MFP), ktorá pružne reaguje na potreby kancelárie, či viacerých pracovísk, je základom, bez ktorého dokáže pracovisko len ťažko efektívne fungovať. Preto je dôležité zamerať sa pri výbere kancelárskej techniky na voľbu zariadenia, ktoré splní vaše požiadavky a na overeného dodávateľa , ktorý navyše dokáže vyriešiť doplnkové služby, akými je inštalácia, záručný či pozáručný servis.

Farebné multifunkčné zariadenie s nízkymi nákladmi MX-C304W

 

 

Potrebujete vyriešiť jedno spoľahlivé zariadenie pre viacero pracovísk, prípadne väčšiu kanceláriu, kde sa na tlač a kopírovanie kladú vyššie nároky? V tom prípade predstavuje SHARP MX-C304W všetko, čo hľadáte.

Jednoduché a intuitívne ovládanie na veľkom prehľadnom displeji zvládnu bez problémov i menej technickejšie osoby vo vašej kancelárii. Rýchla tlač – až 30 strán čiernobielo aj farebne do jednej minúty je čosi, čo dokáže vašu prácu nielen uľahčiť, ale dokonca i zrýchliť. Vďaka cloudovým riešeniam a možnosti priamej tlače z USB zariadení, tabletov či mobilov, umožňuje táto multifunkčná tlačiareň rýchlejšie reakcie až o 80%.

Keď sa spojí prehľadné ovládanie, jednoduché používanie a rýchla tlač, prichádza na rad…ocenenie. I vďaka týmto inováciám získala značka SHARP nedávno významné ocenenia, ktoré jednoznačne vypovedajú o efektivite jej zariadení a kancelárskych riešení.

 

 

Hlavné dôvody, prečo si vybrať MX-C304W

SHARP MX-C304W je skutočne variabilné riešenie, vďaka ktorému si môžete vybrať, či vám bude slúžiť ako stolové zariadenie alebo výkonné zariadenie so zásobníkom papiera na A3 formát.

Pevný disk s kapacitou až 500 GB dokáže uchopiť omnoho väčší objem dát, než ste boli dosiaľ u svojho multifunkčného zariadenia zvyknutí. Rýchle skenovanie väčšieho objemu dokumentov či dokonca vizitiek vám nezaberie viac, než niekoľko minút a vy tak môžete svoj čas venovať riešeniu dôležitejších pracovných povinností. Alebo si v pokoji dopriať kávu s kolegami, zatiaľ čo si šikovné MFP poradí bez toho, aby ste neustále dopĺňali zásoby papiera (kapacita zariadenia je 300 – 2700 hárkov), hľadali zaseknuté hárky v jeho útrobách alebo riešili obľúbené oznámenie “error”.

Parametre MX-C304W

 

Zistili ste práve, že vás už nebaví čakať, kedy sa vaša tlačová úloha dostane na radu a radi by ste kancelársku techniku na svojom pracovisku posunuli o level vyššie? Aby spĺňala všetky požiadavky modernej kancelárie a zároveň pružne reagovala na požiadavky, ktoré na ňu kladiete, riešenie je jednoznačné

 

MÁM ZÁUJEM O SHARP MX-C304W

 

Ak si stále nie ste istí, či je pre vás SHARP MX-C304W skutočne tým pravým riešením, radi vám zodpovieme všetky prípadné otázky, ktoré vás v súvislosti so zariadeniami značky SHARP zaujímajú. Stačí, ak nás kontaktujete.