Zlatovská 17,Trenčín , mobil: +421 905 633 171
FotoStory.sk PEČIATKY

Poznáte značku SHARP? Kvalitné multifunkčné zariadenia vás dostanú

Viac než pred sto rokmi vznikol v Japonsku koncept, ktorý dnes patrí na trhu spotrebičov do domácnosti, ale aj kancelárskej techniky medzi dominantných lídrov. O značke SHARP ste už určite počuli. Viete však, prečo jej dnes dôveruje čoraz viac spotrebiteľov?

 

SHARP –  jasné záväzky a ciele, ktoré sa darí dodržať

Niekto si vyberá nový spotrebič alebo elektroniku do domácnosti podľa parametrov, niekto novú kancelársku techniku podľa značky. Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, niekedy nie je na škodu, vedieť zopár informácií o značke, pre ktorú sa rozhodnete.

Ak ste premýšľali, čo znamená názov SHARP, radi vám to objasníme. Spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1912 priniesla na trh ako svoj prvý produkt vždy ostrú mechanickú ceruzku. Ostrosť sa od tej chvíle stala nielen hlavným predajným artiklom, ale aj vnútrofiremnou víziou, pomocou ktorej sa SHARP-u podarilo získať si svoje miesto pod slnkom.

V ťažkom konkurenčnom boji obstála značka SHARP aj vďaka tomu, že nikdy neupustila od svojej vízie – vytvárať a prinášať do domácností a firiem riešenia, na ktoré sa môžu spoľahnúť.

Najvyššia kvalita, dôraz na detail, ochrana životného prostredia, spoľahlivosť a v neposlednom rade príjemný estetický dojem. To sú hlavné dôvody, prečo po produktoch značky SHARP denne siahajú mnohí spokojní zákazníci.

Zelená stratégia pre zelenšiu planétu

Hlavný cieľom každého výrobku, ktorý pod logom SHARP opustí výrobné haly, je zlepšiť kvalitu nášho života, prinášať inovácie a nezabudnúť na to, odkiaľ pochádzame.

To však neznamená, že sa spoločnosť SHARP sústredí len na úžitok jednotlivca. Vyšší rozmer svojmu pôsobeniu dodáva najmä tým, že na bod “ochrana životného prostredia” kladie nemalý dôraz. Bola to práve značka SHARP, ktorá získala pre svoje televízory ako prvá ekologický štítok Európskej únie a takmer všetky jej zariadenia spadajúce pod kancelársku techniku s pýšia štítkom Energy Star.

 

Multifunkčné zariadenia SHARP pre efektívnu prácu v kancelárii

Od čias, kedy v roku 1972 predstavil SHARP svoju prvú kopírku, vyprofilovala spoločnosť svoje zameranie na skutočne efektívnu kancelársku techniku. Podľa potrieb menšej kancelárie, ale i väčšej korporácie tak dokáže pokryť potreby všetkých svojich zákazníkov.

Kompaktné a úsporné kancelárske tlačiarne SHARP si tak našli svoje miesto na trhu práve tak, ako multifunkčné čiernobiele aj farebné zariadenia , ktoré využívajú najmä väčšie pracovné skupiny alebo firmy.

Kopírovanie, tlač a skenovanie dokumentov však nie je všetko, čo multifinkčné zariadenia (MFZ) značky SHARP ponúkajú. Podľa požiadaviek si môžete zvoliť model, ktorý vám pomôže aj so správou dokumentov, dokončovacími úpravami ako napríklad automatickým skladaním, zošívaním či triedením.

Okrem toho, multifunkčné zariadenia SHARP dokážu značne znížiť náklady na prevádzku, ktoré vznikajú neefektívnym používaním tlačiarní alebo kopíriek a prispieť tak k energetickým aj finačným úsponým riešeniam.

Ak práve hľadáte výkonné, energeticky nenáročné multifunkčné zariadenie, ktoré povýši vašu každodennú prácu na vyššiu úroveň, obráťte sa na nás . Radi vám pomôžeme s výberom toho najvhodnejšieho, čo vám SHARP môže ponúknuť.