Zlatovská 17,Trenčín , mobil: +421 905 633 171
FotoStory.sk PEČIATKY

Ten správny stroj pre Váš office

Vo väčších kanceláriách alebo firmách, ktoré riešia reprografické služby vo vlastnej réžii, je ten správny stroj na tlač a kopírovanie skutočne kľúčovým doplnkom. Ak si vyberiete správne, môžete ušetriť zamestancom množstvo času, ktorý by inak obetovali čakaním alebo obsluhou pomalej a neefektívnej kopírky. Čo všetko by ste pri výbere zariadenia do kancelárií mali zohladniť a aké sú novinky v oblasti produkčnej tlače?

 

Ako vybrať najlepšiu tlačiareň alebo multifunkčné zariadenie do kancelárie

Vyberať kancelársku techniku do firmy nie je záležitosťou náhodného či preferenčného výberu. Nesprávna voľba alebo zanedbanie všetkých potrebných kritérií sa časom odrazia nielen na výstupoch, ale najmä na efektivite zamestnancov. Stačí sa zamerať na to podstatné a to najlepšie zariadenie dokážete vybrať s prehľadom tak, aby splnilo všetky očakávania, ktoré naň kladiete.

 

Kritéria výberu kancelárskej tlačiarne alebo MFZ

V prvom rade je potrebné zvážiť, aké funkcie od zariadenia očakávate a aké reálne využívate. Nebuďte však krátkozrakí, zohľadniť by ste mali aj prípadný nárast firemného portfólia a s ním súvisiace rozšírenie požiadaviek na reprografické služby. Inak povedané, ak je pravdepodobné, že sa Vaša firma o rok rozrastie o nové oddelenie alebo ďalšie kancelárie, určite s týmto progresom rátajte.

 

 

Medzi prvými krokmi treba zvážiť, či potrebujete dokumenty v práci výhradne tlačiť, alebo by sa vám celkom určite zišla aj funkcia kopírovania a skenovania väčšieho objemu dát. Ďalšie vyhľadávané funkcie, ktoré by ste mali zvážiť, sú napríklad aj triedenie, automatické zošívanie, skladanie, orezanie či vkladanie.

Nemenej podstatnou je priemerná mesačná vyťaženosť zariadenia. Odhadom viete približne určiť, či sa bude jednať o stovky, tisíce alebo desaťtisíce kópií a výtlačkov. Postačí vám čiernobiele zariadenie alebo sú pre vaše potreby farby nevyhnutnosťou?

Napokon by ste pri výbere mali zohľadniť aj zariadenia, ktoré už v kancelárii máte. Inovácie v oblasti tlače dnes umožňujú jednotlivé ovládače prepájať a nakonfigurovať na rovnaké parametre.

Tipy na kancelárske zariadenia značky Sharp

Ak ste už zvážili všetky potrebné kritériá, určite sa oplatí svoj výber prekonzultovať s predajcom kancelárskych zariadení , ktorý vám vďaka prehľadu dokáže odporučiť kopírku alebo multifunkčné zariadenie, ktoré so bodky splní vaše očakávania. Medzi horúcich kandidátov tohtoročného leta patria napríklad tieto zariadenia značky Sharp:

 

 

SHARP MX-M905

Až 90 strán za minútu vám spoľahlivo vytlačí čiernobiely tlačový systém Sharp MX-M905. Rýchle reakcie kopírky a skenovania uľahčia prácu viacerým zamestnancom v kanceláriách na jednom kompletnom oddelení. Jednoduché a intuitívne ovládanie pomocou LCD panela poteší aj technicky nie veľmi zdatných kolegov alebo kolegyne.

SHARP MX-M1205

Profesionálne riešenie a skutočne výkonný tlačový systém sa ukrýva v zariadení Sharp MX-M1205. Cenovo výhodná čiernobiela vysokoobjemová tlač, kopírovanie a skenovanie s bezproblémovým výstupom je presne to, čo hľadáte, ak sú vaše nároky na kancelárske zariadenie z hľadiska kapacity o niečo náročnejšie.

SHARP MX-7090

Výnimočný výkon a ešte prekvapivejší výsledok prináša farebné zariadenie Sharp MX-7090 s funkciami tlače, kopírovania, skenovania a správy súborov. Ideálne riešenie pre niekoľko kancelárií, prípadne náročnejšie pracovisko, ktoré ocení rýchlosť 70 vytlačných strán za minútu a jednoduché ovládanie s množstvom šikovných funkcií.

SHARP MX-8090

O niečo rýchlejšie a výkonnejšie riešenie pre firmy, ktoré dbajú o profesionálne farebné výstupy z tlače a kopírovania, predstavuje Sharp MX-8090. Vysoké rozlíšenie skenovania naplní vaše očakávania a intuitívna správa dokumentov s ovládaním, ktoré obsahuje logické kroky poteší každého, kto tlačovú úlohu do zariadenia zadá. Skvelý výkon, plnohodnotný výstup a efektívne náklady. To je MX-8090.

 

Stále váhate a premýšľate nad tým, ktoré zariadenie by bolo pre váš office najvhodnejšie? V DOOFISU  Vám radi poradíme ako autorizovaný predajca značky Sharp. Alebo vám ušijeme riešenie na mieru v podobe výhodného prenájmu zariadenia.

 

KONTAKTUJTE NÁS