Zlatovská 17,Trenčín , mobil: +421 905 633 171
FotoStory.sk PEČIATKY

Registračné pokladnice

Registračná pokladnica je od 1. apríla 2019 nutnosťou, nie žartom. Pomôžeme vám to zvládnuť raz-dva.

Poskytneme vám prvotriedne poradenstvo, špičkové produkty a okamžitý servis registračných pokladní.

Národná rada Slovenskej republiky schválila novelu zákona o používaní Elektronických registračných pokladníc. Všetci prechádzame na „eKasu“. Elektronická pokladnica bude napojená na internet a bude odosielať vybrané dáta o transakciách na Finančnú správu Slovenskej republiky. Všetci majitelia a prevádzkovatelia elektronických pokladníc musia mať od druhého kvartálu roku 2019 pokladnicu schopnú pripojiť sa „online“ do siete.

Vyberte si z našej ponuky registračných pokladní

Registračné pokladnice ELCOM

Registračné pokladnice O2

Registračné pokladnice ELCOM

Spoločnosť Elcom pôsobí na slovenskom trhu už viac ako štvrťstoročie. Vyrástla z distribútora japonskej firmy SHARP, až na poskytovateľa vlastných pokladničných riešení a dnes jej na slovenskom i zahraničnom trhu právom patrí prvé miesto. Produkty ELCOM sa vyznačujú modernými technológiami a elegantným dizajnom. Najnovšie modely sú rozšírené o možnosť využitia služby Cloud, ktorý predstavuje účinný nástroj pri zlepšovaní konkurencieschopnosti a dosahovaní vašich podnikateľských úspechov

EURO-50/o Cash

Pokladnica Euro-50 Cash je tým najvýhodnejším riešením pre podnikateľov, ktorí sú povinní evidovať úhrady faktúr na elektronickej registračnej pokladnici. Umožňuje evidenciu úhrady faktúr z PC. Má klávesnicu s veľkými klávesami odolnú voči nečistotám a vode, je odolná voči otrasom. Jej súčasťou je aj spoľahlivá a rýchla termo tlačiareň a pohodlný drop-in systém.

EURO 150/o Flexy

Moderný drop-in systém sa vyznačuje jednoduchosťou a rýchlosťou výmeny papierovej pásky, zvyšuje pohotovosť a znižuje prestoje pri účtovaní. Má dobre čitateľný podsvietený displej. Pre dočasné zálohovanie môžete použiť pamäťovú SD kartu. K pokladnici môžete pripojiť pokladničnú zásuvku pre lepšiu kontrolu nad peňažnou hotovosťou, skener čiarových kódov, digitálnu váhu alebo platobný terminál.

EURO 80/o B

Čisté línie a dynamický tvar, odolná silikónová klávesnica s 35 klávesami a vysoká odolnosť voči nečistotám a prachu. Vďaka skvelému technickému prevedeniu má tento model pri rovnakom výkone až niekoľkonásobne nižšiu spotrebu elektrickej energie ako bežný počítač alebo iné pokladne. Zároveň umožňuje rýchlejšie a tichšie tlačenie účteniek. Poskytuje širokú škálu možností komunikácie so vzdialenými zariadeniami. 1x USB (host), 1x USB (OTG), či možnost pripojenia na internet cez Wifi a LAN.

Elio tlačiareň VRP

Mobilná tlačiareň s vynikajúcim výkonom. Využíva 2300mAh lítium-lon batériu. Je často používaná najmä v polícii, tabakových predajniach, poštových službách, v doprave, distribúcii a mnohých iných oblastiach. V cene tlačiarne je driver pre tlač dokladov z VRP (virtuálna registračná pokladnica) pre Android. Jej veľkou výhodou je rýchlosť tlače a jednoduchá obsluha.

Registračné pokladnice O2

Splňte si zákonné povinnosti s moderným, jednoduchým a prehľadným riešením od silného partnera.

Spoločnosť O2 je poskytovateľom najvyspelejšieho pokladničného systému a s jej riešením získate:

  • Pokladňu, tlačiareň a platobný terminál so zárukou 24 mesiacov
  • Licenciu, dátové úložisko, aktualizácieinternetové pripojenie
  • Transparentné a výhodné mesačné poplatky za komplexné riešenie
  • Nízke poplatky za platbu kartou bez obmedzení a podmienok

 

S O2 eKasou máte vždy dokonalý online prehľad o vašom podnikaní:

  • zálohovanie a synchronizácia dát
  • vzdialený prístup k vašej O2 eKase
  • inteligentné skladové hospodárstvo a štatistiky predaja
  • nonstop zákaznícka podpora

O2 eKasa

Stolové riešenie s 10.1“ displejom

O2 eKasa Kompakt

Kompaktné all-in-one riešenie so 7“ displejom

Servis registračných pokladníc

Doofisu je servisnou spoločnosťou zapísanou na finančnej správe, preto sme pre vás oficiálne tým najlepším partnerom.

Poradíme vám vo veciach legislatívy a ušetríme vám tak starosti i zbytočné pokuty. Servis vykonávame takmer okamžite vďaka veľkej podpore výrobcu a dostatočným skladovým zásobám náhradných dielov.

Doofisu môže byť súčasťou aj vášho ofisu

Kontaktujte nás
Kancelársky servis pre váš biznis
Ďalšie služby